Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 17 Temmuz 2013

ABONE OL

Esenler Protokolü İftarda Buluştu

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler protokolüne verdiği iftar programında, “Esenler bütün hücresiyle beraber burada olduğu için bugün Esenler’in bereketli günü diye düşünüyorum” dedi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler protokolüne verdiği iftar programında, “Esenler bütün hücresiyle beraber burada olduğu için bugün Esenler’in bereketli günü diye düşünüyorum” dedi.

Esenler protokolü, Esenler Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Protokol İftarı kapsamında bir araya geldi. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun ev sahipliğinde, Esenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar programına; Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Ercan, Belediye Başkan Yardımcıları, Esenler Belediyesi Genel Koordinatörü Mehmet Çelik, bazı Belediye Meclis üyeleri, Kaymakamlık birim müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşları’nın temsilcileri ve ilçede görev yapan muhtarlar katıldı.

SÖYLEDİĞİMİZ GİBİ: “BİRLİKTE DAHA İYİYİZ”Hep birlikte yapılan iftarın ardından programda bir konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Ramazan’da yapılan iftar programlarında Ramazan’ın bereketini paylaşıyor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Esenler bütün hücresiyle beraber burada. Esenler bütün hücresiyle beraber burada olduğu için bugün Esenler’in bereketli günü diye düşünüyorum. Çünkü Ramazan’da kullandığımız sloganda da olduğu gibi Birlikte Daha İyiyiz. Kullandığımız bu sloganda da olduğu gibi bir olmak, birlikte olmak, birlikte düşünmek, birlikte heyecanlanmak, birlikte yorulmak herhalde insana en heyecan verecek şeylerden biri” dedi. Ramazan ayında bu birlikteliğin en iyi şekilde temsil edildiğini ifade eden Göksu, Esenlerlilerin Ramazan’ı Ramazan gibi yaşaması için Belediye olarak yaptıkları çalışmaları da kısaca anlattıktan sonra konuşmasını sonlandırdı.

CANLILIK VE HAREKET GETİRDİGöksu’nun ardından programda konuşan Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu da yaptığı selamlama konuşmasında, “Belediyemizin geleneksel hale getirdiği protokol iftarları ilçemize bir canlılık, bir hareket getirmektedir” dedi. Bu iftarların birlik ve beraberlik duygusunu geliştirdiğini ifade eden Madenoğlu, Esenler için ve Türkiye için daha çok çalışmak ve birlikte hareket etmek gerektiğini kaydetti.

 

Diğer Haberler