Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 16 Temmuz 2016

ABONE OL

Esenler Milletine Sahip Çıkıyor

Esenlerli on binlerce vatandaş, darbe girişimine tepki göstermek için ellerinde Türk bayraklarıyla Dörtyol Meydanı'nı hınca hınç doldurdu.

Esenlerli on binlerce vatandaş, darbe girişimine tepki göstermek için ellerinde Türk bayraklarıyla Dörtyol Meydanı’nı hınca hınç doldurdu.

Darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Sokaklara ve meydanlara çıkın” çağrısı üzerine Esenler Belediyesi ve Kaymakamlığı, halkı meydanlarda demokratik tepkilerini göstermek amacıyla toplanmaya davet etti. İstanbul ve Ankara’daki askeri kalkışmaya tepki gösteren vatandaşlar, “Her şey vatan için” sloganları atarak, milli iradeye sahip çıktılar.

ESENLER’DE DE SİYASİLER OMUZ OMUZA

Esenler’de demokrasiye sahip çıkan vatandaşlara; AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Sarıhan, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, MHP ve CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de destek verdi.

VATANIMIZA SAHİP ÇIKALIM

Birlik ve beraberlik çağrısının yapıldığı Dörtyol Meydanı’nda konuşan AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, “Esenlerli vatandaşımız, kardeşlerimiz burada hep beraber omuz omuza vererek birlikteliğimizi gösterdik. Hepimiz vatanımıza, milletimize, bayrağımıza sahip çıkıyoruz ve sahip çıkmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Taran, il dışında olduğu için Dörtyol Meydanı’ndaki yerini alamayan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun da Esenlerlilere, gösterdikleri birlik ve beraberlik tablosundan dolayı teşekkür ettiğini ve selamlarını ilettiğini belirtti.

Diğer Haberler