Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 10 Temmuz 2013

ABONE OL

Esenler’in Yaşlıları Kimsesiz Değil

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Ramazan ayı nedeniyle ilçedeki kimsesiz yaşlılara meyve dağıtımına başladı.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Ramazan ayı nedeniyle ilçedeki kimsesiz yaşlılara meyve dağıtımına başladı.Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Ramazan ayı nedeniyle ilçedeki kimsesiz yaşlılara meyve ve sebze dağıtımına başladı. Kimsesiz yaşlıları her fırsatta ziyaret eden Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü personeli, dışarı çıkamayacak durumdaki yaşlıların evlerine bizzat giderek hem yaşlılarla sohbet ediyor, hem de sebze ve meyve dağıtıyor. Yaşlılarda yaşam süresinin ve kalitesinin arttırılmasında büyük önem taşıyan sebze ve meyveler, Esenlerli kimsesiz ve yaşlı vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtılıyor. HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Ramazan ayında beslenmelerine daha çok dikkat etmeleri gereken yaşlıların yanında olduklarını belirten Esenler Belediyesi Sosyal Yardım işleri Müdürü Özcan Hamza, “Esenler’deki yaşlı ve kimsesiz vatandaşlarımız bizlere emanet. Kendi evlatlarının ne yapması gerekiyorsa, biz de yaşlılarımıza onu yapmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Ramazan ayı içerisinde yaşlı vatandaşlarımıza sadece meyve dağıtmayacağız. Onlarla sohbet edeceğiz, iftarlar yapacağız, onların her zaman olduğu gibi Ramazan’da da yanlarında olduğumuzu hissettireceğiz” dedi. Yakın alakalarından dolayı Esenler Belediyesi’ne teşekkür eden yaşlılar, kendilerine meyve dağıtan personele de hayır dualarını eksik etmediler.

Diğer Haberler