Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 10 Mart 2015

ABONE OL

Esenler’in Tezeneleri

Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) bağlama sınıfı öğrencileri, "Enstrümanların Dilinden" programında tüm hünerlerini sergilediler.

Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) bağlama sınıfı öğrencileri, “Enstrümanların Dilinden” programında tüm hünerlerini sergilediler.

Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen “Enstrümanların Dilinden” programında, Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) bağlama sınıfı öğrencileri, bağlama dinletisi sundular. Esenler Belediyesi Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen programa, Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüseyin Cerrahoğlu, ESEV öğrencileri ve çok sayıda veli katıldı.

DİNYENLERİ MEST ETTİLER

7’den 70’e her yaştan öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen bağlama dinletisinde öğrenciler, hem seslendirdikleri şarkılarla hem de çaldıkları bağlamayla dinleyenleri mest ettiler. Koro halinde ve solo performanslar sergileyen öğrencilere Bağlama Hocası İlker Şahin de eşlik etti.

Program, Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüseyin Cerrahoğlu’nun Bağlama Hocası İlker Şahin’e çiçek takdim etmesiyle sona erdi.

Diğer Haberler