Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 26 Temmuz 2011

ABONE OL

Esenler’in şampiyonlarına ödül

Esenler Belediyesi, 25- 26 Haziran 2011 tarihleri arasında yapılan Muay Thai (Tayland Boksu) Minikler ve Yıldızlar İstanbul Şampiyonası’ndan madalyalarla dönen Esenler Belediyesi Kemer Spor Kompleksi sporcularına hediyeler vererek, ödüllendirdi.

Esenler Belediyesi, 25- 26 Haziran 2011 tarihleri arasında yapılan Muay Thai (Tayland Boksu) Minikler ve Yıldızlar İstanbul Şampiyonası’ndan madalyalarla dönen Esenler Belediyesi Kemer Spor Kompleksi sporcularına hediyeler vererek, ödüllendirdi. 

Esenler Belediyesi Kemer Spor Kompleksi, başarılarına her geçen gün bir yenisini daha eklemeye devam ediyor. Esenler’i hem ulusal, hem de uluslar arası platformlarda temsil eden Spor Kompleksi’nde eğitim alan sporcular da Esenler’in yüzünü güldürerek, yeni başarılara imza atıyor. Futbol, voleybol, basketbol, yüzme,  güreş, masa tenisi ve badminton’un yanı sıra son olarak Tayland boksu adı verilen Muay Thai uzak doğu sporu alanında da yeteneklerini gösteren sporcular, 25-26 Haziran 2011 tarihleri arasında yapılan Muay Thai Minikler ve Yıldızlar İstanbul Şampiyonası’nda Esenler’in gururu oldu. Esenler Spor Kompleksi Muay Thai ve Kick Boks takımı, şampiyonadan dereceler alarak yurda döndü. Şampiyona’da Rabia Gençtürk ile Alihan Pekolgun Çelik ikinci olurken; Yasin Yavuz ve Mert Gençtürk isimli sporcular da üçüncü oldu.  Bursa’da yapılan Muay Thai Marmara Grup Seçmelerinde de ikinciliği yine Rabia Gençtürk ile Alihan Pekolgun Çelik paylaştı.Kick Boks alanında ise; Beyza Babacan Kickboks Türkiye Şampiyonası ve İstanbul Şampiyonası’nda Esenler Spor Kompleksi’ni temsil ederek, 3. oldu.

Şampiyonlara eşofman hediyesiŞampiyonadan madalyalarla dönen sporculara bir ödül de Esenler Belediyesi’nden geldi. Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza, Esenler Spor Kompleksi Müdürü Ömer Keser ile birlikte Mai Thai ve Kick Boks branşlarında başarılı olan sporculara eşofman takımı hediye ederek ödüllendirdi. Esenler Belediyesi’ni antrenörleri ile birlikte ziyaret eden sporcuları tek tek tebrik eden Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Hamza, “Esenler sizlerle gurur duyuyor. Bizler de başarılarınızın devamını diliyoruz” dedi. Sporcuların 24 saat gece gündüz demeden çalıştıklarını anlatan Esenler Spor Kompleksi Muay Thai ve Kick Boks takımı antrenörü Süleyman Babacan da “Çok çalıştılar ve başardılar. Günde 2 antrenman yaptılar.  Hepsi çok yetenekliler. Öğrencilerimle gurur duyuyorum” dedi.  Antrenör Babacan, en büyük hedeflerinin Milli takıma girmek olduğunu vurgulayarak, sporcuların Ekim ayında yapılacak olan Muay Thai Türkiye Şampiyonası’na katılacaklarını da söyledi.

 

 

Diğer Haberler