Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 12 Mart 2019

ABONE OL

Esenler’in Her Yerinde Sanat Var

ESEV'in hayata geçirdiği "Sanat Her Yerde" projesiyle, eğitmenlerin ve öğrencilerin düzenlediği sanat faaliyetleri sokaklarda, okullarda, parklarda sanatseverlerle buluşuyor.

ESEV’in hayata geçirdiği “Sanat Her Yerde” projesiyle, eğitmenlerin ve öğrencilerin düzenlediği sanat faaliyetleri sokaklarda, okullarda, parklarda sanatseverlerle buluşuyor.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ESEV’de eğitim alan öğrenciler ve ESEV eğitmenleri, “Sanat Her Yerde” projesiyle, Esenler’in çeşitli yer ve mekânlarında, eğitim aldıkları branşlarla ilgili gösteriler sunuyor, konserler veriyorlar. Sanatı Esenler’in her yerinde tanıtarak sanata olan ilgiyi canlı tutmayı ve sanat dallarını tanıtmayı amaçlayan projeyle, 6 yıldır Esenler’in farklı mekânlarında sanat gösterileri düzenleniyor.

ESENLERLİLER SANATA DOYUYOR

Etkinlik kapsamında Esenler Emlak Konutları 2. Etap’ta, Esenler Dörtyol Meydanı’nda ve Azizistan Sitesi’nde gerçekleşen “Sanat Her Yerde” programlarında, tiyatro gösterileri, çocuk etkinlikleri, yüz boyama, Hacivat Karagöz gösterisi ve bağlama, gitar, klarnet ve kemençeden oluşan mini orkestra müzik dinletisi sunuldu. Esenlerlilerin ilgi ile takip ettiği etkinliklerde keyifli anlar yaşandı.

Mart ayı “Sanat Her Yerde” etkinliği kapsamında;

16 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te Esenler Emlak Konutları 1. Etap’ta,

16 Mart Cumartesi günü saat 15.30’da ise Turgut Reis Sitesi’nde,

23 Mart Cumartesi günü saat 15.30’da Kemer Park Evleri’nde,

23 Mart Cumartesi günü saat 15.30’da Oruç Reis Toki Evleri’nde ve her pazar saat 14.00’te ise Esenler Dörtyol Meydanı’nda, ESEV eğitmenleri ve öğrencileri sanat gösterileri düzenleyecek.

Diğer Haberler