Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 27 Kasım 2015

ABONE OL

Esenler’in En Hızlı Okulları

Esenler'in en hızlı okullarının belli olduğu koşu yarışmasında Esenlerli 750 öğrenci, okulları adına kıyasıya mücadele etti.

Esenler’in en hızlı okullarının belli olduğu koşu yarışmasında Esenlerli 750 öğrenci, okulları adına kıyasıya mücadele etti.

Esenler Belediyesi, Esenler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile ortaklaşa “Esenler’in En Hızlısı” koşu yarışması düzenledi. Esenlerli öğrencilere sporu sevdirmek ve sağlıklı yaşam bilincini aşılamak amacıyla düzenlenen yarışmalar, Atatürk Olimpiyat Stadı’nda gerçekleştirildi. Yarışlarda 750 öğrenci okulları adına mücadele etti.

KIYASIYA MÜCADELE

İlk ve ortaokullar ile liseler arasında düzenlenen koşu yarışları, büyük çekişmeye sahne oldu. Öğrencilerin bir yandan eğlendiği diğer yandan kıyasıya mücadele ettiği yarışları lise kategorisinde Amiral Vehbi Ziya Dümer Anadolu Lisesi, Ortaokul kategorisinde Türk İsveç Kardeşlik Orta Okulu, İlkokullarda ise Mehmet Âkif Ersoy İlkokulu kazandı. Yarışların sonunda kendilerine yapılan ikramların ardından öğrenciler, Esenler Belediyesi’nin servis araçlarıyla okullarına geri döndüler. Kazanan okullardaki öğrenciler, arkadaşlarını tezahüratlarla karşıladılar.

Diğer Haberler