Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 20 Mart 2015

ABONE OL

Esenler’in Büyükleri Unutulmadı

Esenler Belediyesi “18 - 24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası” münasebetiyle Esenler'de yalnız yaşayan yaşlıların evine ziyaretler gerçekleştirdi.

Esenler Belediyesi “18 – 24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası” münasebetiyle Esenler’de yalnız yaşayan yaşlıların evine ziyaretler gerçekleştirdi.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ”Kimsesizlerin Kimi ” projesi kapsamında ilçede yalnız yaşayan ve kimsesi olmayan yaşlılara Yaşlılar Haftası dolayısıyla ziyaretler gerçekleştirdi. Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza ile birlikte Fatih İmam Hatip Ortaokulu ve Birlik Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin de katıldıkları ziyaretlerde büyüklerin hal ve hatırları soruldu, gerekli olan ihtiyaçları giderildi.

Evlerine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren büyükler, ”Belediyemiz bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmıyor. Her hafta meyve ikramı, her ay ev temizliğimi yapıyorlar ve sürekli arayıp hal, hatır soruyorlar. Bu uygulamayı hayata geçiren Belediye Başkanımız Mehmet Tevfik Göksu’ya çok teşekkür ederiz” dediler.

Diğer Haberler