Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 7 Mayıs 2013

ABONE OL

Esenler İmajına Dev Ekran Katkısı

Esenler Belediyesi, Esenlerliler’in hayatlarını kolaylaştıracak her türlü konuyu ve belediyenin faaliyetlerini daha yakından takip edebilmesi için ilçenin 10 merkezi noktasına dev LED ekranlar yerleştirdi.

Esenler Belediyesi, Esenlerliler’in hayatlarını kolaylaştıracak her türlü konuyu ve belediyenin faaliyetlerini daha yakından takip edebilmesi için ilçenin 10 merkezi noktasına dev LED ekranlar yerleştirdi.Esenler Belediyesi, ilçede yaşayan vatandaşların hayata dair hangi alanda neye ihtiyacı varsa onu karşılamaya devam ediyor. Çalışmalar kapsamında son olarak Esenler Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından Esenler’in merkezi noktalarına konumlandırılan ve test yayını tamamlanan 10 adet LED ekran ile Esenlerliler, hayatlarını kolaylaştıracak her türlü konuyu ve Belediye’nin faaliyetlerini daha yakından takip edebiliyor. Vatandaşlar, dijital ekranlar sayesinde yurdun dört bir yanından hava ve yol durumu hakkında bilgi sahibi olabildiği gibi bazı uluslar arası maçları canlı olarak izleyebiliyor, Esenler Belediyesi’nin etkinliklerinden, hizmetlerinden, tanıtımlarından ve belediye ile ilgili çeşitli bilgilendirici video görüntülerinden de anında haberdar olabiliyorlar.

Her noktadan rahatça görülebilmesi için yer yer çift ekranlı, hızlı yapıda ve son teknolojik sistemler ile desteklenen dijital ekranlar, haftanın her günü, gün boyu hizmet veriyor. İçerikleri ve yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yürütülen, 7 gün 24 saat çalışan üzerindeki kameralar sayesinde güvenliği de sağlanan dijital ekranlar, bulunduğu alanın görüntülerini kayıt altına alarak alan görüntüsü hizmeti de sunuyor. İnsan sirkülâsyonunun en çok yaşandığı noktalara konumlandırılan dijital ekranlar; Dörtyol Meydanı, Yavuz Selim Mahallesi Metro girişi, Otogar, Sondurak Meydanı, Üçyüzlü Meydanı, Tuna Mahallesi, Turgutreis Mahallesi, Keleşin Meydanı, Havaalanı Mahallesi, Tulumba Meydanı, Davutpaşa Mahallesi (YTÜ)’nde hizmette.ESENLER’İN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİ

Esenler’in muhtelif yerlerine yerleştirilen LED ekranların ilçedeki değişimin bir sembolü olduğunu belirten Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Dijital ekranlar Esenler’in hem çehresini değiştirdi, hem de ilçedeki değişimin güzel bir yansıması oldu. Ekranlar, Esenler imajına büyük katkı sundu. Bu sayede Esenlerliler, kendileri için yapılan hizmetlerden anında haberdar olabiliyor ve belediyenin hizmetlerinden daha etkin şekilde yararlanabiliyor. Biz de Esenler Belediyesi olarak, hayata ve insana dair tüm alanlarda vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alabilmesi için yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz” diye konuştu.

Diğer Haberler