Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 16 Nisan 2015

ABONE OL

Esenler’i Türkiye’de Temsil Edecekler

Küçük Erkekler Futbol Turnuvası'nda yarı finale yükselerek Esenler'i Türkiye'de temsil etme hakkı kazanan Engin Can Güre Ortaokulu, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'yu makamında ziyaret etti.

Küçük Erkekler Futbol Turnuvası’nda yarı finale yükselerek Esenler’i Türkiye’de temsil etme hakkı kazanan Engin Can Güre Ortaokulu, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’yu makamında ziyaret etti.

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğütarafından düzenlenen ve 500’e yakın ortaokulun katıldığı Küçük Erkekler Futbol Turnuvası’nda Engin Can Güre Ortaokulu, İstanbul üçüncüsü olarak önemli bir başarıya imza attı. İstanbul’da 497 okulu geride bırakarak Kastamonu’da gerçekleştirilen grup elemelerini şampiyon olarak tamamlayan Engin Can Güre, Türkiye Şampiyonası’nda yarı finale yükseldi.

Engin Can Güre Ortaokulu, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’yu makamında ziyaret etti. Ziyarette Esenler Belediyesi Soyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza, Okul Müdürü Murat Açıkalın, Beden Eğitimi Öğretmeni ve Takım Antrenörü Sedat Altıntaş Engin Can Güre Ortaokulu Futbol Takımı oyuncuları hazır bulundu.

HER ZAMAN DESTEKLİYORUZ

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Engin Can Ortaokulu Futbol Takımı’nı kabülünde, “Türkiye’de en iyi 4 takım arasına giren okulumuzu tebrik ediyorum. Yarı final müsabakalarında da başarılar diliyorum. Esenler Belediyesi olarak biz, sporu ve sporcuyu her zaman destekliyoruz” diye konuştu.

Başkanı Göksu kendisini ziyarete gelen öğrenci ve öğretmenlere çeşitli hediyeler verdi. Ziyaretin ardından Engin Can Güre Ortaokulu Futbol Takımı, Göksu’yla bir hatıra fotoğrafı çektirdi.

Diğer Haberler