Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 11 Nisan 2016

ABONE OL

Esenler’den Kutlu Nebi’ye İlahiler

Tasavvuf müziğinin sevilen seslerinden Mustafa Demirci, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.) için yazılmış çok sayıda ilahiyi Esenler'de verdiği konserde seslendirdi.

Tasavvuf müziğinin sevilen seslerinden Mustafa Demirci, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.) için yazılmış çok sayıda ilahiyi Esenler’de verdiği konserde seslendirdi.

Tasavvuf müziği sanatçısı Mustafa Demirci, Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün düzenlediği konserde Esenlerlilerle bir araya geldi. Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde Hz. Muhammed’in (S.A.V.) doğumunu müjdeleyen Kutlu Doğum Haftası’na özel gerçekleşen konserde, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.) için yazılmış ilahileri seslendirdi.

Demirci programda; “Seni Andım Dün Gece”, “Aşık Oldum Muhammed’e”, “Yar Muhammed Mustafa’dır”, “Vakti Seher” ve “Sultanım” gibi ilahileri okudu.

HER GÜN DAHA ÇOK ÖZLÜYORUZ

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’e duyulan özleme dikkat çeken Demirci, “Her geçen gün Peygamber Efendimizi daha çok özlüyoruz. O’nda özlediklerimiz; insani değerler, güzel ahlâk ve ruhların serinlemesine sebep olan muhabbettidir” diye konuştu.

Diğer Haberler