Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 28 Haziran 2016

ABONE OL

Esenler’den “huzura Yolculuk”

Esenler Belediyesi tarafından her sene Ramazan ayında düzenlenen Huzura Yolculuk programları İstanbul'un manevi mekanlarına yapılan ziyaretlerle devam ediyor.

Esenler Belediyesi tarafından her sene Ramazan ayında düzenlenen Huzura Yolculuk programları İstanbul’un manevi mekanlarına yapılan ziyaretlerle devam ediyor.

Esenler Belediyesi, Ramazan ayı boyunca Esenlerliler’i İstanbul’da bulunan manevi mekanlara ziyarete götürüyor.”Manevi ziyaretlerde huzur buluyoruz” sloganıyla düzenlenen geziler kapsamında vatandaşlar, Ramazan ayının atmosferineuygun mekanları, camileri ve manevi önderlerin kabirlerini ziyaret ediyorlar.

EYÜP SULTAN’DAN HAZRETİ YUŞA’YA…

Eyüp Sultan Camii, Fatih Camii, Merkez Efendi Camii ve Hazreti Yûşa Türbesi gibi İstanbul’un manevi mekanlarını ziyaret eden Esenlerli vatandaşlar, Ramazan’ın uhrevi havasını bol bol dua ederek yaşadılar. Geziye katılan Esenlerliler,”Daha önce gelmek isteyip de gelemediğimiz camileri ve türbeleri belediyemiz sayesinde gezdik. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” diyerek düşüncelerini dile getirdiler.

Esenler’de ikâmet eden vatandaşlar bir gün içerisinde; İstanbul’un manevi mekanlarını ziyaret edebiliyor. Huzura Yolculuk gezilerine katılmak isteyenler 562 17 40 numaralı telefonu arayıp kayıt olabiliyor.

Diğer Haberler