Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 17 Eylül 2015

ABONE OL

Esenler’de Voleybol Fırtınası

Filede kıyasıya mücadeleler başladı.

Filede kıyasıya mücadeleler başladı.

Esenler Belediyesi tarafından Esenler Belediyesi Spor Kompleksi ve Yüzme Havuzu’nda ikincisi düzenlenen Bayanlar Voleybol Turnuvası’na, 6 takım katıldı. 16 – 19 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek turnuva, heyecan dolu karşılaşmalara sahne olacak.

Şehitlerimizin anısına düzenlenen seremoniyle başlayan turnuvada Esenler Belediyesi Spor Kompleksi ve Yüzme Havuzu Sorumlusu Barış Karahan, ”Böyle organizasyonlarda birlik ve beraberlik içinde olarak çevremizdeki insanlara örnek olmamız gerekir. Filedeki bu heyecan dolu mücadeleleri Esenler’de takip edecek olmak hepimiz için çok keyif verici” diye konuştu.

5 SETLİK 2 MAÇ

Turnuvanın ilk gününde İbrahim Turhan Anadolu Lisesi ile Arnavutköy Belediyesi takımları karşılaştı. Büyük çekişmeye sahne olan karşılaşmada Arnavutköy Belediyesi, İbrahim Turhan Anadolu Lisesi’ni 3- 2 yenerek gülen taraf oldu. Günün ikinci karşılaşması, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Bahçelievler Spor Kulübü arasında oynandı. Günün ikinci maçı da, 5 sette tamamlandı. Rakibine 3-2 üstünlük sağlayan taraf Bahçelievler Spor Kulübü oldu ve salondan galip ayrıldı.

16-17-18 Eylül tarihlerinde oynanacak karşılaşmaların ardından 19 Eylül Cumartesi günü düzenlenecek final karşılaşmasıyla turnuvanın şampiyonu belirlenecek.

Turnuvadaki diğer karşılaşmalar ise şöyle:

17.09.2015 – Perşembe

Vakıfbank – Arnavutköy Belediyesi – Saat : 14.00

İBB – F.V.M Işık – Saat : 16.00

18.09.2015 – Cuma

İbrahim Turhan Anadolu Lisesi – Vakıfbank – Saat : 14.00

F.V.M Işık – Bahçelievler Spor Kulübü – Saat : 16.00

19.09.2015 – Cumartesi

3.lük ve 4.lük Karşılaşması

Final Karşılaşması

Diğer Haberler