Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 10 Ocak 2018

ABONE OL

Esenler’de Türk Müziği Esintileri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Türk Müziği Topluluğu Esenler'de verdiği konserde Türk müziğinin unutulmaz şarkılarını seslendirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Türk Müziği Topluluğu Esenler’de verdiği konserde Türk müziğinin unutulmaz şarkılarını seslendirdi.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde Türk müziği konseri düzenledi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Türk Müziği Topluluğu, söyledikleri unutulmaz şarkılarla dinleyenlere müzik ziyafeti sundu. Nihavent faslı ile başlayan konserde ekip, birbirinden güzel şarkılarla müzikseverlere hem duygusal hem de keyifli anlar yaşattı.

İBB Türk Müziği Topluluğu, konserinde “Sensiz Her Gecenin Sabahı Olmayacak Sanırım”, “Bir İlkbahar Sabahı” ve “Haticem Saçlarını Dalga Dalga Taratmış” gibi sevilen şarkıların yanı sıra büyük küçük herkesin dilindeki “İnleyen Nağmeler” ve “Bir Yangının Külünü” gibi unutulmaz şarkıları da seslendirdi. Dinleyenlerin de hep birlikte şarkılara eşlik ettiği konserde Esenlerliler Türk müziği ile dolu bir gece geçirdi.

Diğer Haberler