Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 9 Ağustos 2017

ABONE OL

Esenler’de Saraylara Layık Hizmet

Esenler Belediyesi’nin son yıllarda Esenler’e kazandırdığı dev eserlerden biri olan Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi'ndeki Nene Hatun Sarayı, "Saraylara Layıksınız" konseptiyle tüm İstanbullulara hizmet vermeye devam ediyor.

Esenler Belediyesi’nin son yıllarda Esenler’e kazandırdığı dev eserlerden biri olan Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki Nene Hatun Sarayı, “Saraylara Layıksınız” konseptiyle tüm İstanbullulara hizmet vermeye devam ediyor.

Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde “Özel günleriniz için huzurlu ve seçkin bir mekân” anlayışıyla hizmet veren Nene Hatun Sarayı, kaliteli hizmeti ve güçlü kadrosuyla düğün, nişan, sünnet, kına gecesi, dernek geceleri ve diğer organizasyonlara 3 yıldır ev sahipliği yapıyor.

DOSTLARI BİR ARAYA GETİRİYOR

İstanbul’un merkezi Esenler’de, önemli günlerde dostları bir araya getiren Nene Hatun Sarayı, kadın ve erkek misafirlerin isteğine bağlı olarak paravanla iki ayrı bölüme ayrılabiliyor. Hizmette dördüncü yılına girmeye hazırlanan 500 kişi kapasiteli salon, misafirlerine ferah bir ortam sunuyor.

KALİTELİ HİZMET

Esenler Belediyesi ESKON A.Ş tarafından işletilen Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi Nene Hatun Sarayı, müşterilerine salon süsleme ve masa giydirme, profesyonel kamera ve fotoğraf çekimi, sunucu, hatip ve sanatçı, kaliteli ses ve ışık sistemi, bilgisayarlı ana kumanda, projeksiyonla sunum imkânı, kapalı devre görüntü aktarma, seminer ve konferanslara uygun salon düzeni, bay ve bayan mescit, kanal tipli klimalarla sıcak ve soğuk havalandırma, mutfak ve servis dağıtım personeli, otomatik jeneratör desteği, güvenlik hizmeti, yaşlı ve engelli asansörü, otopark, kafeterya ve Ramazan ayında iftar yemeği hizmetleri sunuyor.

Esenler, Güngören, Bağcılar ve Bayrampaşa başta olmak üzere tüm İstanbulluları ihtiyaç duyduklarında Nene Hatun Sarayı’na beklediklerini söyleyen ESKON Genel Müdürü Abdulkadir Şengör, “Güler yüzlü ve kaliteli hizmet, uygun fiyat anlayışımızla üçüncü yılımızı geride bıraktık. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeniliklerimizle, yeni yılımıza giriyoruz. Bizleri tercih eden tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

REZERVASYON İÇİN:

Nene Hatun Mah. 1. Kemal Hatipoğlu Caddesi 108. Sokak No:4 Kat: 3 (Dörtyol Meydanı Davut paşa Yürüyüş Yolu Arkası )

Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi Esenler / İSTANBUL

Tel: 0212 611 85 60

Gsm: 0530 781 23 88

Twitter: @NeneHatunSaray

Facebook: @NeneHatunSarayi

İnstagram:@nenehatunsarayi

Email: [email protected]

Web: www.nenehatunsarayi.com

Diğer Haberler