Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 10 Kasım 2014

ABONE OL

Esenler’de Ödünç E – Kitap Uygulaması

Esenlerliler, "e - okuyoruz" projesiyle, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi'nden diledikleri kitapları e - ödünç olarak okuyabiliyor.

Esenlerliler, “e – okuyoruz” projesiyle, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi’nden diledikleri kitapları e – ödünç olarak okuyabiliyor.

Esenlerliler, “e – okuyoruz” projesiyle, Türkiye’nin ilk yüzde 100 dijital kütüphanesi Esenler Belediyesi Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi’nden diledikleri kitapları dijital olarak ödünç alabiliyorlar. Türkiye’deki 250 yayınevinden yaklaşık 13 bin e – kitabın bulunduğu Dijital Kütüphane’den haftanın 7 günü 08.30 ile 22.00 saatleri arasında e – ödünç olarak temin ediliyor. Esenlerliler’in; bilginin, kitap okumanın ve teknolojinin gücünden yararlanarak aldığı bu hizmetle okurlar, dijital kütüphanenin arşivinde bulunan kitapları telefonlarına , PC’lerine ve tabletlerine 7 gün süreyle ödünç alarak okuyabiliyorlar. Esenler Belediyesi’nin bu hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, Menderes Mahallesi Ömer Seyfettin Caddesi No: 7’de bulunan Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi’ni ziyaret edebilirler.

Diğer Haberler