Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Eylül 2013

ABONE OL

Esenler’de Mobil İletişimle Hızlı Hizmet

Esenler Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren ESTİM, “Siz gelemiyorsanız biz kapınızdayız” sloganıyla Mobil İletişim Aracı’nı devreye sokuyor ve mobil iletişimde yeni bir hizmet dönemi başlatıyor.

Türkiye’nin ilk ve tek Mobil İletişim Aracı hizmete giriyor…

Esenler Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren ESTİM, “Siz gelemiyorsanız biz kapınızdayız” sloganıyla Mobil İletişim Aracı’nı devreye sokuyor ve mobil iletişimde yeni bir hizmet dönemi başlatıyor. 

 “Yöneten” değil “Yönetişim”i benimseyen bir anlayışla vatandaşın her derdine derman olmaya çalışan Esenler Belediyesi hayata dokunan iddialı bir iletişim projesi daha başlatıyor.  Esenler Belediyesi, vatandaşa en üst seviyede iletişim hizmeti verilmesi, hizmet kalitesinin arttırılması, süreçlerdeki zaman, emek ve maddi kayıpların giderilmesi amacıyla kurduğu ESTİM’i  (Esenler Belediyesi Toplumsal İletişim Merkezi) mobil iletişim aracı ile bir kat daha güçlendirdi.   “Her şartta ve her durumda vatandaşa güler yüz” ilkesiyle çalışan ESTİM “Siz gelemiyorsanız biz kapınızdayız” sloganıyla yeni bir hizmet dönemi başlatıyor.

Esenler Belediyesi, daha hızlı ve etkili hizmet için “7 gün 24 saat kesintisiz hizmet’’ anlayışıyla kurduğu ESTİM bünyesinde, Çözüm Masası, Çağrı Merkezi, Saha Çalışmaları, Vatandaş Temsilciliği, İnternet Uygulamaları ve VİP Hizmet’in ardından “Mobil İletişim Aracı”nı da devreye sokarak 7 ayrı modülü kapsayan bir iletişim ağı oluşturdu. Özel bilgisayar yazılımı ile güçlü bir elektronik altyapıya sahip ESTİM uygulamaları ile Esenler Belediyesi, çağdaş iletişim araçlarının en etkin şekilde kullanıldığı bir halkla ilişkiler uyguluyor.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren ESTİM, bundan sonra Mobil İletişim Aracı ile Esenler’i sokak sokak gezerek vatandaşların gerek belediye, gerekse diğer kurumlarla ilgili talep, şikâyet ve önerilerini dinleyip çözümler üretecek. İçerisinde 3G bağlantılı bilgisayarlar, yazıcı, faks, televizyon gibi her türlü iletişim cihazına sahip Mobil İletişim Aracı’nda, vatandaşlar için çeşitli ikram üniteleri de mevcut.  Jeneratör, klima v.b. her türlü konfor ve teknik donanıma sahip yüz güldüren Mobil İletişim Aracı ile ESTİM, bu alanda Türkiye’de bir ilke daha imza atmış olacak. Türkiye’de ilk ve tek olan Mobil İletişim Aracı ile Esenler Belediyesi, iletişimde bir adım daha öne geçecek. 

ESTİM Mobil İletişim Aracı, 24 Eylül 2013 Salı günü, saat 11.00’de Dörtyol Meydanı’ndan düzenlenecek ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun da katılacağı tanıtım töreniyle hizmete başlayacak. 

 

Diğer Haberler