Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 9 Nisan 2014

ABONE OL

Esenler’de İnternet Ücretsiz!

Seçim döneminde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın açıkladığı projelerden biri olan ücretsiz internet kullanımı, Esenler Dörtyol Meydanı'nda başlıyor.

Seçim döneminde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın açıkladığı projelerden biri olan ücretsiz internet kullanımı, Esenler Dörtyol Meydanı’nda başlıyor.

Esenler’in en yoğun noktalarından Dörtyol Meydanı, Esenler’de uygulamanın yapılacağı ilk alan olacak. Proje, Esenler Dörtyol Meydanı’ndan başlayarak, Davutpaşa Caddesi’nin tamamını kapsayacak. 15 gün içinde hizmete geçecek uygulama, daha sonraki aşamada vatandaşların yoğun olarak vakit geçirdiği ilçedeki bazı büyük park ve meydanları da kapsayacak.

Esenler Dörtyol Meydanı ile birlikte İstanbul’da toplam 28 meydanda başlatılan ücretsiz internet uygulamasından faydalanmak isteyen vatandaşlar, cep telefon numaralarını sisteme girerek SMS şifresi alacak. Şifre alan kullanıcılar, internetten ücretsiz olarak yararlanabilecek. Uygulama ile, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbullulara verdiği ücretsiz internet sözünü yerine getirmiş oldu.

Diğer Haberler