Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Ağustos 2012

ABONE OL

Esenler’de Coşku Seli

Ramazan ayına uygun etkinliklerin düzenlendiği Esenler’de sahne alan Türk müziğinin sevilen ismi Murat Göğebakan, herkese keyifli saatler yaşattı. Etkinlik alanını dolduran binlerce vatandaş, hep bir ağızdan söylenen şarkılara eşlik etti.

Ramazan ayına uygun etkinliklerin düzenlendiği Esenler’de sahne alan Türk müziğinin sevilen ismi Murat Göğebakan, herkese keyifli saatler yaşattı. Etkinlik alanını dolduran binlerce vatandaş, hep bir ağızdan söylenen şarkılara eşlik etti.

Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri, tüm hızıyla devam ediyor. Her akşam farklı bir organizasyona imza atan Esenler Belediyesi Ramazan’ın 22. gününde de birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yaptı. Esenler Dörtyol Meydanı’nda düzenlenen programa; Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İlçe Emniyet Müdürü Zülküf Atılgan, AK Parti İlçe Başkanı Umut Özkan, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Meryem İnat, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Başkan Danışmanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. İftar saatinden sonra çocuk animasyon gösterileri ve Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunmasının ardından başlayan programda bir konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler’de devam eden Ramazan etkinliklerine dikkat çekerek konuşmasına başladı. Esenler’in artık kabuğunu kırarak herkesin gururla yaşayacağı bir ilçe haline geldiğini belirten Başkan Göksu, Esenler’in İstanbul’a yakışır bir ilçe haline gelmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.

SİZLERİN SEVİNCİ BİZİM DE SEVİNCİMİZ

 İlçedeki sorunların çözümüyle ilgili ciddi bir mesafe kat ettiklerini ifade eden Göksu, “Sizlerin sevinci bizim de sevincimiz, sizlerin derdi tasası, bizim de tasamızdır” dedi. Esenler’e yaptığı katkılardan dolayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a da teşekkür eden Göksu, kendisine hangi konuda bir talepte bulunduysa hiçbirinin geri çevrilmediğini vurguladı.Esenler Belediyesi olarak ilçede hayata geçirdikleri çalışmalar hakkında bilgi vererek konuşmasına devam eden Göksu, Kadir Gecesi’nde çok özel bir organizasyon düzenleyeceklerinin haberini vererek, Dörtyol Meydanı’nda gece 00.05’i gösterdiğinde yüz binlerce insanın “Dualarda buluşuyoruz. 100 bin dua, 10 hatim hatim” programı çerçevesinde bir araya geleceğini belirtti. Göksu, herkesi programa davet ettikten sonra konuşmasını tamamladı.

Göksu’nun ardından konuşan AK Parti İlçe Başkanı Umut Özkan ise; Esenler’in esenliklerle ve güzelliklerle dolu bir şehir olma yolunda ilerlediğine dikkat çekerek, ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı Esenler Belediyesi’ne teşekkür etti.

GÖĞEBAKAN COŞTURDU

Yetenek Sizsiniz Yarışması’nın birincisi Veysel Çelikdemir’in kum gösterisiyle devam eden programa,  Türk müziğinin sevilen ismi Murat Göğebakan’ın konseri de renk kattı. Sevenleri tarafından yoğun ilgi gören Göğebakan, sahnede gösterdiği performansla büyük alkış aldı. Etkinlik alanını dolduran binlerce vatandaş, söylenen şarkılara da eşlik etti.

Diğer Haberler