Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 21 Haziran 2016

ABONE OL

Esenler’de Çocukların Ramazanı

Esenler'de çocuklar, iftarın ardından mahalleleri tek tek gezen mobil sahne sayesinde animasyon gösterilerinden tiyatroya, kukla gösteriminden illüzyon şovlarına kadar birbirinden eğlenceli etkinliklerde doyasıya eğleniyorlar.

Esenler’de çocuklar, iftarın ardından mahalleleri tek tek gezen mobil sahne sayesinde animasyon gösterilerinden tiyatroya, kukla gösteriminden illüzyon şovlarına kadar birbirinden eğlenceli etkinliklerde doyasıya eğleniyorlar.

Esenler Belediyesi, ilçede yaşayan 7’den 77’ye herkesin Ramazan heyecanını coşkuyla yaşaması için birbirinden farklı etkinlikler gerçekleştiriyor. Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, Ramazan etkinlikleri kapsamında ilçedeki çocukları da unutmuyor ve onlar için “Ramazan Sevinci” adı altında çeşitli etkinlikler düzenliyor.

BU SAHNEDE YOK YOK…

Esenler’de çocuklar, iftarın ardından mahalleleri tek tek gezen mobil sahne sayesinde Ramazan’ı doyasıya yaşıyorlar. Mobil sahnede yok yok… Animasyon gösterilerinden tiyatroya, kukla gösteriminden illüzyon şovlarına ve Hacivat-Karagöz oyununa kadar birbirinden eğlenceli etkinliklerde çocuklar doyasıya eğleniyorlar. Çocuklara özel etkinliklerin ardından alanda, çeşitli konserler de düzenleniyor. Çocuklar bu konserleri aileleriyle birlikte takip ediyorlar. Böylece Esenlerliler ilçenin her noktasında Ramazan’ı doyasıya yaşıyorlar.

Diğer Haberler