Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 22 Nisan 2014

ABONE OL

Esenler’de Ceceli Rüzgârı

Esenler Belediyesi, 5. Uluslararası Barış Ekmeği Festivali’nde Pop Müziği sanatçısı Mustafa Ceceli’yi Esenler halkı ile buluşturdu. Ceceli, şarkılarını on binlerce Esenlerliyle birlikte söyledi.

Esenler Belediyesi, 5. Uluslararası Barış Ekmeği Festivali’nde Pop Müziği sanatçısı Mustafa Ceceli’yi Esenler halkı ile buluşturdu. Ceceli, şarkılarını on binlerce Esenlerliyle birlikte söyledi.

Esenler Belediyesi’nin 23 NisanUlusal Egemenlik ve ÇocukBayramı dolayısıyla düzenlediği 5. Uluslararası Barış Ekmeği Festivali’nde, Pop Müziği sanatçısı Mustafa Ceceli sahne aldı. Esenler Dörtyol Meydanı’nda gerçekleşen konsere; Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Polat, Belediye Başkan Danışmanı Abdullah Aksu ve on binlerce Esenlerli katıldı. Meydanı tıklım tıklım dolduran vatandaşlar konsere yoğun bir ilgi gösterdi.

SİZ İSTEDİNİZ, BİZ GETİRDİK

Konserde kısa bir selamlama konuşması yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Mustafa Ceceli konserini Esenlerlilerin istediği belirterek, ” Aslında bu konser geçtiğimiz günlerde yapılacaktı ama Niğde’de verdiğimiz şehitler dolayısıyla bugüne aldık. Anlayışı için Mustafa Ceceli’ye de teşekkür ediyorum” dedi. Dörtyol Meydanı’nda vatandaşların isteğine göre belli periyotlarla konserlerin devam edeceğini söyleyen Göksu, “Siz Mustafa kardeşimi istediniz, biz de getirdik. Bundan sonra da siz kimi isterseniz biz onu getireceğiz” diye konuştu. Göksu, konuşmasının ardından Ceceli’ye gecenin anısına bir çiçek takdim etti.

SEVİLEN ŞARKILARINI SESLENDİRDİ

Esenler’de olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren sanatçı Mustafa Ceceli, böyle bir konseri düzenleyen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya ve meydanı dolduran vatandaşlara teşekkür etti. Ünlü sanatçı konserinde “Es”, “Hastalıkta Sağlıkta” ve “Bekle” gibi sevilen şarkılarının yanı sıra Türk pop müziğine damga vuran şarkıları da seslendirdi.

Diğer Haberler