Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 12 Ocak 2018

ABONE OL

Esenler’de Çalışmalar Hız Kesmiyor

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, ilçede çalışmaları devam eden fiziki projeleri yerinde inceledi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, ilçede çalışmaları devam eden fiziki projeleri yerinde inceledi.

İlçede yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya, Başkan Yardımcıları Nihat Karataş ve Ömer Çetinkaya, Başkan Danışmanı Abdullah Aksu ile müdürler de eşlik etti. İlk olarak Dörtyol’da bir kafeteryada esnafla bir araya gelen Başkan Göksu, Nine Hatun Mahallesi’nde devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Göksu daha sonra sırasıyla; Cevizlibahçe Konutları, Zekai Şengör Parkı, Esenler Tuna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Birlik Taş Camii, Fevzi Çakmak Mahallesi yürüyüş yolu, otopark ve park çalışması, Esenler Kemer Spor Kompleksi, Esenler Emlak Konutları ve Giyimkent otoban yanındaki çalışma alanlarında incelemelerde bulundu.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Esenler’de yıllardır hasret çekilen Belediye Hizmet Binası, Hastane, Hükümet Konağı, Kongre Merkezi ve Bölge Parları gibi büyük çalışmaları tamamladıklarını hatırlatan Başkan Göksu, “Bundan sonra ilçede küçük dokunuşlarla büyük faydalar sağlayacağımız çalışmalara ağırlık vereceğiz. Hayata dair ne varsa Esenler’de bir karşılığının olacağı önemli çalışmaları bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Diğer Haberler