Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 1 Haziran 2016

ABONE OL

Esenler’de Anne Çocuk Şenliği

Esenler Belediyesi Esma Biltaci Anne Çocuk Oyun Kampüsü'nde eğitim alan minik çocuklar, "Anne Çocuk Şenliği"nde yeteneklerini sergilediler.

Esenler Belediyesi Esma Biltaci Anne Çocuk Oyun Kampüsü’nde eğitim alan minik çocuklar, “Anne Çocuk Şenliği”nde yeteneklerini sergilediler.

Esenler Belediyesi Sosyal İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Esma Biltaci Anne Çocuk Oyun Kampüsü, okulların kapanmasına kısa bir süre kala “Anne Çocuk Şenliği” programı düzenledi.Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen programa öğrencilerin aileleri büyük ilgi gösterdi. Programın açılışında kısa bir konuşma yapan Esma Biltaci Anne Çocuk Oyun Kampüsü Sorumlusu Mehtap Kayaalp, “Miniklerimiz büyük emek vererek bu gösterileri hazırladılar. Onlar bize burada eğlenceli ve gurur dolu bir gün yaşatıyorlar” dedi.

YETENEKLERİNİ SERGİLEDİLER

Şenlikte bir yıl boyunca öğrendikleri her şeyi sahneye taşıyan Anne Çocuk Oyun Kampüsü öğrencileri, hem eğlendiler hem de yeteneklerini sergilediler. Program, Esma Biltaci Anne Çocuk Oyun Kampüsü’nü tanıtan sinevizyon gösterimi ile başladı. Halk oyunlarından tiyatroya, “Şirinler” gösterisinden “Çikolata Minikler” gösterimine kadar birbirinden renkli performanslar sergilediler. Sahnede tüm hünerlerini gösteren çocuklar, izleyenlerden tam not aldılar.Program, Anne Çocuk Oyun Kampüsü öğretmenlerinin veda konuşmasının ardından sona erdi.

Diğer Haberler