Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Nisan 2017

ABONE OL

Esenler’de 23 Nisan Coşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye’de olduğu gibi Esenler’de de düzenlenen bir dizi etkinlikle kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye’de olduğu gibi Esenler’de de düzenlenen bir dizi etkinlikle kutlandı.

Tüm yurtta olduğu gibi Esenler’de de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, büyük bir sevinç ve coşkuyla kutlandı. Bu sene kutlamalarının adresi Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu oldu. Okulun bahçesinde düzenlenen etkinliğe Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun yanı sıra; Esenler Kaymakamı Hulusi Şahin, Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Ercan ve çok sayıda öğretmen ve veli katıldı. Etkinlik Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Ercan’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla başladı. Daha sonra öğrencilerin hazırladığı çeşitli gösteriler ile devam etti.

DEVLET MİLLET İÇİN VAR!

Etkinlikte bir konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Mareşal Fevzi Çakmak İlkokuluna kamulaştırma yaparak bahçe kazandırdıklarını belirterek, devletin millet için var olduğunu ve kendilerinin de millete hadim olduğunu söyledi. 15 Temmuz’da yapılan darbe girişiminin, bu seneki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını daha anlamlı kıldığını söyleyen Göksu, Türk milletinin inancı ve hürriyetinin önünde hiçbir gücün duramayacağını söyledi.

Konuşmaların ardından sergilenen folklor ekipleri gösterileri beğeni ile izlendi. Program, final gösterisi ile sona erdi.

GÖKSU BAŞKANLIĞI DEVRETTİ

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çocuk belediye başkanı ve yardımcılarını ağırladı. Kemer İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri Bayram Ali Akyüz, Ata Akbaba,Rabia Ayağa ve Melike Enül 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Esenler Belediye Başkanlığı koltuğuna oturdu.

Diğer Haberler