Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 17 Ocak 2013

ABONE OL

Esenler Çiçek Açtı

Daha güzel ve daha yeşil bir Esenler için yılın 365 günü çalışmalarına aralıksız devam eden Esenler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçedeki tüm yeşil alanlara 650 bin mevsimlik çiçek, 400 bin lale soğanı, 50 bin sümbül dikti.

Daha güzel ve daha yeşil bir Esenler için yılın 365 günü çalışmalarına aralıksız devam eden Esenler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçedeki tüm yeşil alanlara 650 bin mevsimlik çiçek, 400 bin  lale soğanı, 50 bin sümbül dikti.

Esenler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçenin her yerini çiçeklerle donatmaya devam ediyor.

Yapılan park çevre düzenlemeleriyle ilçedeki tüm yeşil alanlara; Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından 650 bin mevsimlik çiçek, 400 bin  lale soğanı, 50 bin sümbül dikildi. Ayrıca ilk defa yeşil alanlara süs lahanası dikimi de yapan Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçe genelinde uygun görülen noktalarda görsel estetiği olan bitki aranjmanını vurgulayacak şekilde Saksılı Sepetçi Kız figürleri kullandı ve Yavuz Selim Parkına da kabartmalı ahşap sınır elemanlı kabartmalı çiçek motifleri yaptı.

İlçeyi rengarenk güzel bir görünüme kavuşturan Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri, yıl boyunca çalışmalara devam edeceklerini bildirdi.

 

Diğer Haberler