Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Eylül 2013

ABONE OL

Esenler Belediyesi Konexpo’da Stant Açtı

Esenler Belediyesi'nin projeleri, Feshane Fuar Alanı’nda Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından açılan tanıtım stantı ile KONSİAD'ın düzenlediği 2. Konexpo Sanayi ve Kültür Etkinlikleri'nde Konyalılara anlatılıyor.

Esenler Belediyesi’nin projeleri, Feshane Fuar Alanı’nda açılan stant ile KONSİAD’ın düzenlediği 2. Konexpo Sanayi ve Kültür Etkinlikleri’nde Konyalılara anlatılıyor.

Esenler Belediyesi, 4 yılda gerçekleştirdiği sosyal ve fiziki projeleri,Konyalı İş Adamlarının (KONSİAD) düzenlediği, 2. Konexpo Sanayi ve Kültür Etkinlikleri’nde Konyalılara anlatılıyor. Feshane Kültür ve Kongre Merkezi’nde Fuar Alanı’nda gerçekleşen etkinliklerde,  Esenler Belediyesi Toplumsal İletişim Merkezi (Estim) personeli, fuar katılımcılarına Esenler Belediyesi ve projeleri hakkında bilgiler vererek çeşitli promosyon ürünleri hediye ediyor. 12 Eylül Perşembe günü başlayan Fuar, 15 Eylül Pazar günü sona erecek. Fuarı gezen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ise Esenler Belediyesi’nin standını da ziyaret ederek personeline kolaylıklar diledi.

İLHAM OLMAYA DEVAM  EDECEĞİZ“Hayata dair ne varsa Esenler Belediyesi’nin bir projesi var” diyen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Göreve geldiğimizde ne söz vermiş isek bugün daha fazlasını yerine getirmiş durumdayız. Yaptığımız projeler ile diğer Belediyelere de örnek oluyoruz. Burada Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğümüz de, 4 yıl boyunca Esenler’in nasıl değiştiğini ve geliştiğini anlatacak. Bu fuarlara daha çok katılarak, ilham olmaya devam edeceğiz” şeklinde  konuştu. 

Diğer Haberler