Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 8 Ekim 2015

ABONE OL

Esenler Belediyesi Her Yerde

Esenler Belediyesi'ne ulaşmak artık çok daha kolay... Esenler halkı ile interaktif iletişime geçmeyi hedefleyen Esenler Belediyesi, cep telefonundan tablete kadar pek çok ulaşım ağında vatandaşlarla doğrudan iletişime geçiyor.

Esenler Belediyesi’ne ulaşmak artık çok daha kolay… Esenler halkı ile interaktif iletişime geçmeyi hedefleyen Esenler Belediyesi, cep telefonundan tablete kadar pek çok ulaşım ağında vatandaşlarla doğrudan iletişime geçiyor.

Esenler Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, ilçe halkı ile iletişimi daha etkin kılmak amacıyla çalışmalarına aralıksız devam ediyor. “Esenler Belediyesi her yerde” sloganıyla yürütülen çalışmalar kapsamında, Esenler halkına 7 gün 24 saat hizmet veriliyor. Vatandaşların, cep telefonundan tablete, bilgisayardan ilçenin birçok noktasında bulunan LED ekranlara kadar her an ve her yerden Esenler Belediyesi’ne ulaşması sağlanıyor.

Günümüzde iletişim mecralarının çok arttığını, bunun da bazen yanlış, bazen de bilgi kirliliğine sebep olduğunu belirten Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “İletişimde, söz konusu insan olduğu için, hataya yer yoktur. Çünkü bu yanlışlar zaman zaman tahmin edilemeyecek kadar istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple iletişimin doğru yönetilmesi gerekiyor. Belediyemizin çalışmalarını ve projelerini birinci elden vatandaşımıza doğru olarak duyurabilmek için teknolojinin nimetlerinden azami ölçüde yararlanıyoruz” dedi.

Diğer Haberler