Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Aralık 2013

ABONE OL

Esenler Altın Değerinde

Turgutreis Mahallesi esnafıyla kahvaltılı programda buluşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Esenler lokasyon itibariyle altın değerinde bir ilçe. Esenler’de kazmayı vurduğunuz her yerden altın çıkıyor” dedi.

Turgutreis Mahallesi esnafıyla kahvaltılı programda buluşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Esenler lokasyon itibariyle altın değerinde bir ilçe. Esenler’de kazmayı vurduğunuz her yerden altın çıkıyor” dedi.Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, ilçe esnafıyla kahvaltı programlarında buluşmaya devam ediyor. Son olarak Turgutreis Mahallesi esnafıyla bir araya gelen Göksu, esnafın sorunlarını dinledi, talep ve önerilerini aldı ve belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Cengiz Topel Caddesi üzerindeki Kadiroğlu İnşaat’ta, AK Parti Belediye Meclis üyesi Dursun Ballı’nın ev sahipliğinde düzenlenen programa; Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun yanı sıra; Esenler İlçe Emniyet Müdürü Erhan Akgün, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Esenler Belediyesi Genel Koordinatörü Mehmet Çelik, Belediye Başkan Danışmanı Abdullah Aksu, bazı Belediye Meclis üyeleri, birim müdürleri ve çok sayıda esnaf katıldı.BİRİNCİL SORUNLAR BİTTİ

Programın ev sahipliğini yapan AK Parti Belediye Meclis üyesi Dursun Ballı ile AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan’ın kısa birer selamlama konuşması yaptığı programda, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu belediye olarak ilçede yürüttükleri çalışmalar hakkında esnafı bilgilendirdi. Merkezi Hükümet’in ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle sosyal, kültürel ve fiziksel alanda yaptıkları çalışmalarla Esenler’in birinci derecede sorunlarını bitirdiklerini söyleyen Göksu, Turgutreis Mahallesi’nde yürüttükleri çalışmalardan söz etti. Mahallenin elektrik hatlarını yer altına aldıklarını kaydeden Göksu, kentsel dönüşüm konutlarını teslim ettiklerini ve katlı otopark çalışmalarının da devam ettiğini söyledi.ALTIN DEĞERİNDE

Esenler’de kamusal alanda büyük yatırımlar yaptıklarını ve bu büyük değişimin devam edeceğini dile getiren Göksu, “Esenler lokasyon itibariyle altın değerinde bir ilçe. Esenler’de kazmayı vurduğunuz her yerden altın çıkıyor” diye konuştu. İlçede büyük bir hızla yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarından da söz eden Göksu, “Havaalanı Mahallesi’nde çıkaracağımız konutların metrekaresi en az 4 bin lira olacak. Kentsel dönüşümle şehre ekonomik değer kazandırdık” dedi. “Göreve geldiğimizde ya Esenler’in şartlarına teslim olacaktık ya da Esenler’in şartlarını teslim alacaktık” diyen Göksu, “Biz Allah’a hamd olsun, büyük bir gayret ve aşkla bu muammayı ortadan kaldırdık” şeklinde konuştu. Siyasetçilerin cesur olmaları gerektiğini vurgulayan Göksu, “Esenler bize emanet edilmiş bir şehirdir ve biz bu emanete sahip çıkmalıyız” dedi.

“Bir şehirde esnaf, o şehrin kanaat önderidir, yönlendiricisidir” diyen Göksu, Turgutreis Mahallesi’nin değişimi ve dönüşümü için esnafa her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirtti. Esenler’in geleceğinin inşası için esnaftan destek ve dua da isteyen Göksu, programın sonunda esnafın sorularını cevapladı, talep ve önerilerini aldı.

Diğer Haberler