Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 20 Ocak 2016

ABONE OL

Ergün’ün Şampiyonluk Adayı Beşiktaş

"Spor Söyleşileri" programında Esenlerli gençlerle buluşan Eski Milli Futbolcu ve Antrenör Ergün Penbe, Süper Lig'deki şampiyonluk adayının Beşiktaş olduğunu söyledi.

“Spor Söyleşileri” programında Esenlerli gençlerle buluşan Eski Milli Futbolcuve Antrenör Ergün Penbe, Süper Lig’deki şampiyonluk adayının Beşiktaş olduğunu söyledi.

Eski Milli Futbolcuve Antrenör Ergün Penbe,Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün düzenlediği “Spor Söyleşileri” programı kapsamında Esenlerli gençlerle buluştu. Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen programda Penbe, 360 TV spikeriYasin Dallı’nın sorularını cevapladı.

LİGİN KADERİNİ TAKIMLAR BELİRLEMELİ

Lig genelinde oynanan karşılaşmalarda hakemlerin performansını değerlendiren Ergün Penbe,”Hakemler lig genelinde formsuzdular. Bilerek olmasa da büyük hatalar yaptılar. Hakemlerin bir standart yakalamaları gerekiyor. Bugün en gencinden tecrübelisine bütün hakemler aynı hatalara düşebiliyor. İkinci yarıda ligin kaderini hakemler değil takımlar belirler diye umut ediyorum” dedi.

ŞAMPİYONLUK ADAYI BEŞİKTAŞ

Milli futbolcu 3 büyük takımın performanslarını da değerlendirdikten sonra şampiyonluk adayını şu sözlerle açıkladı: “Beşiktaş şu an yarışta önde gidiyor. Sonuna kadar oynayıp şampiyonluğu kapabilirler. Bu tabloda takım ruhunu sahaya en iyi yansıtan takım Beşiktaş. Beşiktaş’ın ligdeki oyunu taraflı – tarafsız herkese zevk veriyor. Benim şampiyonluk adayım yüzde 60 Beşiktaş.”

MİLLİ TAKIM’A GÜVENİYORUM

2016 Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek Türk Milli Takımı’nın başarılı olacağına inandığını söyleyen Efsane Kaptan, “Milli Takım inançlı ve hırslı bir turnuva takımıdır. Onlara güveniyorum. Onlar ‘Bitti’ demeden bitmiyor. Milli Takım, Avrupa Şampiyonası’na renk getirecektir. Başarılı olacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

BAŞARININ SIRRINI VERDİ

Kendisini dinlemeye gelen Esenlerli gençlere de başarılı bir hayat için tavsiyelerde bulunan yıldız futbolcu, “Başarılı olmak için yeteneklerinizin farkına varmalısınız. Engellerin karşısında yılmayın. Verilen şanslara her zaman hazırlıklı olun” dedi.

Programın sonunda öğrenciler tek tek gelerek Ergün Penbe ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Diğer Haberler