Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 5 Aralık 2016

ABONE OL

Erdem’in Albüm Hayali Gerçek Oldu

Esenler Belediyesi'nde belediye personeline yardımcı olan ve söylediği şarkılarla çevresindekileri eğlendiren Erdem Yıldırım'ın, 3 Aralık Engelliler Günü'nde verdiği konserle hayalleri gerçek oldu.

Esenler Belediyesi’nde belediye personeline yardımcı olan ve söylediği şarkılarla çevresindekileri eğlendiren Erdem Yıldırım’ın, 3 Aralık Engelliler Günü’nde verdiği konserle hayalleri gerçek oldu.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, 3 Aralık Engelliler Günü’ne özel bir konser programı düzenledi. Programda yaklaşık iki yıldır Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde bir yandan rehabilite olurken bir yandan da belediye personeline yardımcı olan ve söylediği şarkılarla çevresindekileri eğlendiren Erdem Yıldırım konser verdi.

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) müzik hocalarının sazlarıyla eşlik ettiği konserde Erdem Yıldırım; “Kesik Çayır”, “Ah Yalan Dünya”, “Urfa’nın Etrafı”, “Sivas’ın Yollarına” ve “Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme” gibi sevilen türküleri seslendirdi. Konserde Yıldırım’ı ailesi, yakın çevresi ve Esenlerli dostları da bu özel gününde yalnız bırakmadı.

ALBÜM YOLDA…

Esenler Belediyesi, Erdem Yıldırım’a 3 Aralık Engelliler Günü’ne özel bir sürpriz yaparak bir maxi single albüm çıkardı. Yıldırım, albümünde yine çok sevdiği türküleri seslendirdi. Erdem’e, mayıs ayında bir de 10 şarkıdan oluşacak albüm yapılacak.

ERDEM YILDIRIM KİMDİR?

Esenler’de doğup büyüyen ve 2 yaşında havale geçiren Erdem Yıldırım, hayati bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor ve hayatta kalması için iğne vuruluyor. İğneler sonucu beyninde hasarlar oluşan Yıldırım, 32 yaşında olmasına rağmen daha küçük yaşta hissediyor ve davranıyor. Erdem Yıldırım Esenler halkı ve Esenler Belediyesi personeliyle kurduğu iletişimle hayata tutunuyor.

Erdem, 2 yıldır Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde çalışanlara yardımcı oluyor. Erdem Yıldırım, ünlülerle fotoğraf çektirmeyi çok seviyor. Erdem’in yüzlerce ünlüyle fotoğrafı bulunuyor. Müziğe merakıyla bilinen Yıldırım’ın evinde 2 binin üzerinde farklı albüm mevcut. Türk Halk Müziği’ne ilgi duyan Erdem Yıldırım, çevresindekilere söylediği türkülerle neşe saçarken sesi ve müzik kulağı da dikkat çekiyor.

Diğer Haberler