Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 30 Mayıs 2014

ABONE OL

Engelli Öğrenciler Göz Kamaştırdı

Tacirler Eğitim Vakfı Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi'nde eğitim gören engelli öğrenciler, yılsonu gösteri programında sergiledikleri performansla herkesi kendilerine hayran bıraktılar.

Tacirler Eğitim Vakfı Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nde eğitim gören engelli öğrenciler, yılsonu gösteri programında sergiledikleri performansla herkesi kendilerine hayran bıraktılar.

Tacirler Eğitim Vakfı Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi, Esenler Kültür Merkezi’nde yılsonu gösteri programı düzenledi. Programa, Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal, Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza, OtistikEngelliler Derneği BaşkanıBekir Yağız ve çok sayıda öğrenci ve velileri katıldı.

UNUTULMAYACAK ANLAR

Engelli öğrencileri sosyal hayata adapte etmek için eğitim veren Tacirler Eğitim Vakfı Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi, okulda eğitim gören öğrencileri, birbirinden renkli gösteriler sergilediler. Sema gösterilerinden halk oyunlarına, şiirlerden türkülere kadar çeşitli performanslar sergilediler. Ailelerinin büyük beğenisini kazanan öğrenciler, unutamayacakları bir gün yaşadılar. Aileler de bu unutulmaz anları çektikleri fotoğraf ve videolar ile ölümsüzleştirdiler.

Diğer Haberler