Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 1 Mart 2013

ABONE OL

Engelli Memur Adaylarına Danışmanlık

Esenler Belediyesi, 2012 yılı Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS)’na girerek tercih yapma hakkı kazanan engelli memur adaylarına rehberlik ediyor. Uzmanlar eşliğinde tercihlerini yapmak isteyen adaylar, 8 Mart 2013 tarihine kadar Belediyeye müracaat edebilirler.

Esenler Belediyesi, 2012 yılı Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS)’na girerek tercih yapma hakkı kazanan engelli memur adaylarına rehberlik ediyor. Uzmanlar eşliğinde tercihlerini yapmak isteyen adaylar,  8 Mart 2013 tarihine kadar Belediye’ye müracaat edebilirler.Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün işbirliğiyle geçtiğimiz yıl ücretsiz kurs vererek ilçede yaşayan engellileri Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS)’na hazırlayan Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Engelliler Koordinasyon Merkezi, ikinci tercih döneminde de Esenler’in engelli memur adaylarını yalnız bırakmadı. Engelli vatandaşların kamu sektöründe yer alabilmeleri ve çalışma hayatlarında başarılı olabilmeleri için verilen eğitimler sonucu geçtiğimiz yıl sınava girerek tercih yapmaya hak kazanan adaylar, bu yıl da tercihlerini Esenler Belediyesi’nin rehberliğinde yapıyor.SON GÜN 8 MART

28 Şubat 2013 tarihinde başlayan ve 8 Mart 2013’te sona erecek tercih sürecinde, 6 bin 121 kadro için yerleştirme yapılacak. İlçemizde yaşayan ve Özürlü Memur Seçme Sınavı’na girmiş engelli memur adayları da, tercihler için son gün olan 8 Mart 2013 tarihine kadar Esenler Belediyesi’ne gelerek, kendilerine yol gösterecek uzmanlar yardımıyla tercihlerini yapabilirler.

Diğer Haberler