Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 29 Temmuz 2013

ABONE OL

Emine Erdoğan Esenler’de İftar Yaptı

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve eşi Hacer Göksu, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile bir araya geldi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve eşi Hacer Göksu, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ile bir araya geldi.Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde bulunan Otağ-ı Hümayun’da bir iftar yemeği düzenledi. İftara; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ile kızları Esra Albayrak ve Sümeyye Erdoğan, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve eşi Hacer Göksu, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, AK Parti İstanbul Kadın Kolları Başkanı Özlem Topal ve çok sayıda davetli katıldı.

HÜKÜMETİMİZ SAYESİNDE BURADAYIZ

Programda kısa bir konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Başı rahmet, ortası mağfiret sonu da Cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan’ın, mağfiret diliminin son gününde, Cenab-ı Hakk’tan hepimize mağfiret etmesini diliyorum. Otağ-ı Hümayun daha önce atıl bir haldeydi. Hükümetimiz sayesinde bugün burada iftar yapabiliyoruz. Bu günleri bizlere gösteren Allah’a hamd ediyorum” dedi. KENDİ KAVRAMLARIMIZ BİZE YETER

İftarın ardından konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Ramazan’ın, ülke ve millet için hayırlar getirmesini, ülkede olduğu kadar, yakın coğrafyada ve tüm dünyada barışa ve dayanışmaya vesile olmasını diledi. Erdoğan,”Kadın ve demokrasi konusunda belli kalıplara sığmak zorunda değilsiniz. Kendi üslubumuz, kendi kavramlarımız bize ziyadesiyle yetecekken, ithal ve yabancı araçlara hiç ihtiyacımız olmadığına inanıyorum” dedi. Programın sonunda Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun eşi Hacer Göksu, Emine Erdoğan’a günün anısına bir hediye takdim etti.

Diğer Haberler