Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 12 Kasım 2014

ABONE OL

Eğitime Esaydam Desteği

ESAYDAM, Esenler'deki okullarda "Ders Çalışma Yöntemleri ve Sınav Kaygısı" konulu seminerler vermeye başladı. Projeyle öğrencilerin daha verimli ders çalışarak sınav stresini aşmaları amaçlanıyor.

ESAYDAM, Esenler’deki okullarda “Ders Çalışma Yöntemleri ve Sınav Kaygısı” konulu seminerler vermeye başladı. Projeyle öğrencilerin daha verimli ders çalışarak sınav stresini aşmaları amaçlanıyor.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı; Esenler Aile Yaşam ve Danışma Merkezi (ESAYDAM), ilçedeki okullarda “Ders Çalışma Yöntemleri ve Sınav Kaygısı” konulu seminerler vermeye başladı. Esenler halkına rehberlik ve psikolojik destek hizmeti veren ESAYDAM, okullarda düzenlediği seminerler ile öğrencilerin daha verimli ders çalışarak sınav stresini aşmalarını amaçlıyor. Psikolog Haşim Babayiğit ve Psikolog Kenan Özkan Baycar tarafından verilen seminerlerin ilki 125. Yıl Ortaokulu Konferans Salonu’nda düzenlendi. Her gün farklı bir okulda verilecek seminerler, toplam 16 okulda gerçekleştirilecek.

Seminer verilecek okulların listesi şöyle;

125 Yıl Ortaokulu

Aksoy Ortaokulu

Atışalanı Ortaokulu

Ayvalıdere Ortaokulu

Birlik Ortaokulu

Dr. İlhami Faydagör Ortaokulu

Engin Can Güre Ortaokulu

Fatih Ortaokulu

Fidan Demirci Ortaokulu

Menderes Ortaokulu

Neyyir Turhan Ortaokulu

Oruç Reis Ortaokulu

Örfi Çetinkaya Ortaokulu

Öz-De Bir Ortaokulu

Türk İsveç Kardeşlik Ortaokulu

Yunus Emre Ortaokulu

Diğer Haberler