Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Haziran 2016

ABONE OL

Eğitim Ve Eğlence Bu Yaz Okulu’nda!

Esenler Belediyesi'nin 2016 Yaz Okulu'nda 7-25 yaş arasındaki çocuk ve gençler, bir yandan öğrenip bir yandan eğlenerek dolu dolu bir yaz geçiriyor.

Esenler Belediyesi’nin 2016 Yaz Okulu’nda 7-25 yaş arasındaki çocuk ve gençler, bir yandan öğrenip bir yandan eğlenerek dolu dolu bir yaz geçiriyor.

Esenler Belediyesi’nin ilçedeki çocuk ve gençler için düzenlediği Yaz Okulu başladı. Kayıtların hâlen devam ettiği Yaz Okulları, Esenler Belediyesi’ne bağlı 7 Bilgi ve Hikmet Evleri ile Üçyüzlü’de bulunan Gençlik Merkezi’nde öğrencilerin dolu dolu bir yaz geçirmesini sağlıyor. Eğitimler, her mahalleden 17 okulda da veriliyor.

7 – 25 YAŞ ARASINI KAPSIYOR

Hafta içi her gün gerçekleşen eğitimlerden Bilgi ve Hikmet Evleri’ne 7-14 yaş arasındaki çocuklar, Gençlik Merkezi’ndeki Yaz Okulu’na ise 15-25 yaş arasındaki gençler başvurabiliyor.

ÖNCE DERS SONRA EĞLENCE

Yaz Okulu’nda öğrencilere; Kur’an-ı Kerim, Hadis, İlmihal ve Siyer derslerinin yanı sıra spor aktiviteleri, gezi, piknik ve turnuvalar da düzenleniyor. Dersler, 09.30 – 14.00 saatleri arasında, sosyal aktiviteler ise 14.00’ten sonra gerçekleşiyor. Yaz Okulu’na katılan öğrencilere; elif cüzü, eşofman, tişört, şapka gibi çeşitli hediyeler de veriliyor.

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Esenler Belediyesi’nin 2016 Yaz Okulu’na katılmak isteyenler Bilgi ve Hikmet Evleri’na başvuru yapabilirler.

Diğer Haberler