Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Eylül 2013

ABONE OL

Edebiyat Söyleşileri Devam Ediyor

Esenler Belediyesi’nin Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği ile birlikte ortaklaşa hayata geçirdiği "Edebiyat Söyleşileri" yeni dönemde de devam ediyor. İlk program 22 Eylül’de…

Esenler Belediyesi’nin Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği ile birlikte ortaklaşa hayata geçirdiği “Edebiyat Söyleşileri” yeni dönemde de devam ediyor. İlk program 22 Eylül’de…

Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği ile ortaklaşa düzenlenen ve dil bilincinin toplumda yerleşmesi ve gelişmesini sağlamak amacıyla Esenler Belediyesi’nin Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği ile birlikte ortaklaşa hayata geçirdiği “Edebiyat Söyleşileri” yeni sezonda da devam ediyor.

Her ay alanında uzman isimlerin Esenler halkıyla buluştuğu programda, bu ay meçhul kaptan lakaplı şair Niyazi Gedik ile Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkan Yardımcısı Nevzat Bayhan konuk olacak.

Edebiyat üzerine söyleşilerin yapılacağı programların ilki, Esenler Halk Kütüphanesi’nde 22 Eylül 2013 tarihinde saat 19.00’da gerçekleştirilecek.  Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkan Yardımcısı Nevzat Bayhan, “Şefkat Medeniyeti ” konulu sohbetiyle edebiyat severlerle bir araya gelecek.

Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi’nde 28 Eylül 2013 tarihinde saat 18.00’da düzenlenecek diğer bir programda ise; Meçhul Kaptan lakaplı şair Niyazi Gedik, dinleyicilerle deneyimlerini paylaşarak şiir dinletisi sunacak.  

 

Diğer Haberler