Öneri ve Talep Formu
ÜNLÜ

2021-2022 Süleyman Çelebi Kültür Sanat Sezonu açılışı kapsamında ünlü Müslüman şarkıcı Maher Zain Esenler’de konser veriyor.

Eklenme tarihi 8 Ekim 2021

ABONE OL

DÜNYACA ÜNLÜ MAHER ZAİN ESENLER’DE KONSER VERECEK!

Esenler Belediyesi, Süleyman Çelebi Kültür Sanat Sezonu’nu açılışı kapsamında dünyaca ünlü sanatçı Maher Zain’i Esenler’de ağırlıyor . İki yıl aradan sonra Türkiye’deki ilk konserini Esenler’de verecek olan Maher Zain konseri 10 Ekim günü, saat 17.00’de, Dörtyol Meydanı’nda gerçekleşecek.

Esenler Belediyesi, “2021-2022 Süleyman Çelebi Kültür Sanat Sezonu” açılışı kapsamında Lübnan asıllı ünlü Müslüman şarkıcı Maher Zain’i Esenler’e getiriyor.

6 ayrı dilde şarkı söylemesiyle tanınan Maher Zain, iki yıl aradan sonra Türkiye’deki ilk konserini Esenler’de verecek.

Dünya çapında tanınan ve Türkiye’de de ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Zain, 10 Ekim günü, saat 17.00’de, Esenler Dörtyol Meydanı’nda sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşatacak.

MAHER ZAİN KİMDİR?

Maher Zain 1981 doğumlu, Lübnan kökenli, İsveçli ünlü Müslüman  R&B şarkıcısı, söz yazarı ve müzik yapımcısıdır.

İlk albümü Thank You Allah (Teşekkür Ederim Allah) 2009’da piyasaya sürülmüş ve uluslararası çapta bir başarı elde etmiştir.

2. albümü Forgive Me (Beni Bağışla) 2 Nisan 2012 tarihinde piyasaya sürülmüştür. 2016 yılında çıkardığı One (Tek) isimli albümü kısa sürede popüler olmuş ve büyük ilgi görmüştür. Dünya çapında tanınan başarılı sanatçı, Türkiye’de de farklı şehirlerde konserler vermiştir.

Diğer Haberler