Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 5 Şubat 2013

ABONE OL

Dualarla Uğurladık

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Kadir Gecesi’nde çekilen kura ile Umre’ye gitmeye hakkı kazanan vatandaşlarla, kutsal topraklara yapacakları yolculuk öncesinde bir araya geldi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Kadir Gecesi’nde çekilen kura ile Umre’ye gitme hakkı kazanan vatandaşlarla, kutsal topraklara yapacakları yolculuk öncesinde bir araya geldi.

Esenler Belediyesi tarafından geçtiğimiz Kadir Gecesi’nde gerçekleştirilen “100 bin dua, 10 bin hatim” programında çekilişle belirlenen 20 kişi, dualarla kutsal topraklara uğurlandı. Umre’ye gitme hakkı kazanan vatandaşlar, kutsal topraklara gitmeden önce Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun ev sahipliğinde bir araya geldi. Esenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen yemekli toplantıda bir araya gelen 20 kişinin, oldukça heyecanlı oldukları dikkat çekti.

ESENLER İÇİN DUA EDİN

Esenler Belediyesi Genel Koordinatörü Mehmet Çelik’in de katıldığı yemekte kısa bir konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Sizin şu anda bulunduğunuz atmosferi birkaç kez yaşamış kardeşiniz olarak ne kadar heyecan içinde olduğunuzu tahmin ediyorum. Kadir Gecesi’nde gönülden yaptığınız dualarla bu Umre’ye gitme şansını yakaladığınıza inanıyorum. Cenab-ı Allah sizlere Hac farizasını da ifa etmenizi nasip etsin” temennisinde bulundu. “Bu güzel hediyeyi sizlere, Esenlerli hayırsever iş adamlarımız sayesinde sunduk” diyen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Bu sebeple huzurlarınızda bir kez daha bu hayırsever iş adamlarımıza sizler adına teşekkür ediyorum. Bizden Peygamberimiz (s.a.v.)’e selam götürün. Bize düşen sizi uğurlamak, size düşen ise bu güzel ibadeti yapmanıza yardımcı olan hayırsever işadamlarımıza ve Esenler’e dua etmek. Duanızda Esenler’i unutmayın. Yolunuz açık olsun” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler