Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 26 Aralık 2014

ABONE OL

Dualar Sarıkamış Şehitleri İçin

Sarıkamış'ta şehit olan 90 bin askerimizin ruhu için Sarıkamış Harekatı’nın 100. yıldönümünde, Esenler'de Kur'an-ı Kerim okunacak, dualar edilecek.

Sarıkamış’ta şehit olan 90 bin askerimizin ruhu için Sarıkamış Harekatı’nın 100. yıldönümünde, Esenler’de Kur’an-ı Kerim okunacak, dualar edilecek.

Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Esenler İlçe Müftülüğü, Sarıkamış’ta şehit olan 90 bin askerimiz için bir program düzenleyecek. Sarıkamış Harekatı’nın 100. yıldönümünde düzenlenecek programda Allahu Ekber Dağları’nda donarak şehit düşen askerlerimiz için önce Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleşecek. Ardından da Sarıkamış sinevizyon gösterimiyle, askerlerimizin verdiği kahramanca mücadele perdeye yansıtılacak. Programda vatandaşların ettikleri dualar Sarıkamış şehitlerinin ruhlarına yollanacak.

30 ARALIK SALI GÜNÜ

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve Esenler Müftüsü Halil Şekerci’nin de katılacağı program, 30 Aralık Salı günü saat 20.00’da Nene Hatun Mahallesi’nde bulunan Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek.

Diğer Haberler