Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 27 Mart 2013

ABONE OL

Dua Gecesi’nden Umre’ye

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Belediyesi’nin Kadir Gecesi’nde kura ile Umre’ye gönderdiği vatandaşları evlerinde ziyaret etti. Umre’ye giden her vatandaş, Esenler için dua ettiklerini söylediler.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Belediyesi’nin Kadir Gecesi’nde kura ile Umre’ye gönderdiği vatandaşları evlerinde ziyaret etti. Umre’ye giden her vatandaş, Esenler için dua ettiklerini söylediler. Esenler Belediyesi tarafından geçtiğimiz Ramazan ayında düzenlenen “100 bin dua 10 bin hatim” programında, çekilişle Umre’ye gitmeye hak kazanan 10 kişi kutsal topraklardan döndü. Esenler Belediye Başkanı  M. Tevfik Göksu, Umre’den gelen vatandaşları evlerinde ziyaret ederek, “Allah kabul etsin” temennisinde bulundu. Ziyarette Göksu’ya, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Av. Umut Özkan, Esenler Belediyesi Genel Koordinatörü Mehmet Çelik, AK Parti Esenler İlçe Başkan Yardımcısı Kazım Esen de eşlik etti.

ESENLER’E DE DUA ETTİK

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve beraberindekilerin kendilerini ziyaret etmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, “Allah sizden razı olsun. Sayenizde o kutsal toprakları görme imkanı bulduk” dediler. Başkan Göksu’nun her fırsatta kendilerinden Esenler için dua etmelerini istediğini hatırlatan Umre ziyaretçileri, “Biz de Başkanımızın bu isteğini yerine getirdik. Kutsal topraklarda Esenler’e ve Esenler halkına dua ettik” dediler. 

20 KİŞİ DAHA GİDECEK

Gittiği her evde hurma ve zemzem sularıyla misafir edilen ve samimi bir ortamda karşılanan Başkan Göksu da, “Cenab-ı Allah Umrenizi kabul etsin. Allah o kutsal beldeye gidemeyenlere de nasip etsin. Bu Kadir Gecesi’nde de en az 20 kişiyi o kutsal topraklara göndermek istiyoruz” diyerek müjde verdi.  “Cenab-ı Allah sizlere Hac farizasını da ifa etmenizi nasip etsin” temennisinde bulunan Göksu, “O topraklara isteyen değil, çağırılan gider. Sizler de Allah tarafından çağırılanlar olarak Esenler’e ve Esenlerlilere dua ederek unutmadığınız için şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler