Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 31 Mart 2015

ABONE OL

Değişimin Hikâyesi Perşembe Günü

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “6 Yılda Esenler Çok Değişti” sloganıyla gerçekleştireceği bir toplantı ile Esenler'de hayata geçirilen yatırım ve hizmetlerin yanı sıra ilçeye kazandırılması planlanan projeleri anlatacak. Toplantıya AB Bakanı ve Başmüzakareci Volkan Bozkır da katılacak.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “6 Yılda Esenler Çok Değişti” sloganıyla gerçekleştireceği bir toplantı ile Esenler’de hayata geçirilen yatırım ve hizmetlerin yanı sıra ilçeye kazandırılması planlanan projeleri anlatacak. Toplantıya AB Bakanı ve Başmüzakareci Volkan Bozkır da katılacak.

Kentsel dönüşümden kamu binalarına, kültür sanat faaliyetlerinden sağlık hizmetlerine, sosyal projelerden spor tesislerine kadar hayatın her alanındaki yatırım ve hizmetlerle huzur ve umut şehri haline gelen Esenler’in son 6 yıldaki büyük dönüşüm ve değişimi, büyük bir toplantı ile kamuoyuna sunulacak. İlçenin çehresini değiştiren Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, göreve gelişinin yıldönümünde hem 6 yıllık yatırım ve hizmetlerini anlatacak hem de ileriye dönük projelerini açıklayacak.

Esenler’deki dönüşüm ve değişimin görsel olarak da sunulacağı gecede, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu 40 yılda yapılabilecek hizmetleri 6 yıla nasıl sığdırdıklarının öyküsünü davetlilerle paylaşacak. Toplantıya AB Bakanı ve Başmüzakareci Volkan Bozkır da katılarak bir konuşma yapacak.

Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde 2 Nisan 2015 Perşembe günü saat 19.00’da bir kokteyl ile başlayacak toplantı öncesinde, Esenler’in dönüşüm ve değişimini gösteren bir fotoğraf sergisi de açılacak.

Diğer Haberler