Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 14 Şubat 2018

ABONE OL

Dede Ve Ninelere 14 Şubat Sürprizi

Esenler Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde ikinci baharını yaşayan çiftlere sürpriz Sevgililer Günü etkinliği düzenledi.

Esenler Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ikinci baharını yaşayan çiftlere sürpriz Sevgililer Günü etkinliği düzenledi.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Dede Torun Yaşam Merkezi’nde, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla dede ve ninelere sürpriz bir program düzenlendi. Evlerinden araçlarla alınarak Dede Torun Yaşam Merkezi’ne getirilen yaşlı çiftler, burada 14 Şubat Sevgililer Günü konseptiyle hazırlanan ortamda romantik bir gün geçirdiler. Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) öğrencilerinin söylediği romantik şarkılara eşlik eden çiftler, şarkılar eşliğinde dans da ettiler. Kendileri için özel olarak hazırlanan kalp şeklindeki pastayı keserek birbirlerine ikram eden çiftlere çiçek de hediye edildi. Program mutlu çiftlere günü anısına verilen hediyelerin ardından sona erdi.

GENÇLİK YILLARIMIZA GİTTİK

Programa katılan 65 yaşındaki Kıbrıs Gazisi Fikret Özcan, organizasyondan çok memnun kaldığını belirterek, “Biz severek evlendik. 4 yıl arkadaşlık yaptıktan sonra bu sene 43. evlilik yıldönümümüzü kutladık. Bugün bu yemek bize gençlik yıllarımıza götürdü. Eskileri yad ettik” dedi.

Diğer Haberler