Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 25 Mart 2014

ABONE OL

Daha Temiz Parklar Huzurlu İnsanlar

Esenler Belediyesi, bahar aylarının gelmesiyle birlikte ilçedeki tüm parklarda her ay düzenli olarak özel ekipmanlarla hummalı bir temizlik çalışması yürütüyor.

Esenler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, bahar aylarının gelmesiyle birlikte ilçedeki tüm parklarda hummalı bir temizlik çalışmasına başladı. Havaların güzelleşmesini fırsat bilen çocukların ve vatandaşların daha temiz, daha hijyenik ortamlarda vakit geçirmesi için Belediye ekipleri titizlikle çalışıyor.

BİR BİR TEMİZLENİYOR

Her ay düzenli olarak özel ekipmanlar ve özel temizlik malzemeleri ile gün boyu yapılan temizlik çalışmalarıyla çocukların sağlıklı ve güven içinde oyunlarını oynamasına imkân sağlanıyor. “Daha Temiz Parklar Huzurlu İnsanlar” sloganıyla yürütülen çalışmalar kapsamında Esenler’deki tüm parklarda bulunan çoçuk oyun grupları, fitness aletleri, banklar, kauçuk zeminler ve park duvarları bir bir temizleniyor.

AİLELERİN İÇİ RAHAT OLSUN

İlçedeki tüm parkların daha temiz olması için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini kaydeden Esenler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Kazım Saç, “Biz Esenler’deki parkları sadece estetik ya da sadece vakit geçirilecek alanlar olarak görmüyoruz. Parklar, geleceğimizin mimarı çocuklarımız için tehlike arz etmemeli, aileler çocuklarını parka getirirken içleri rahat olmalı. Bu yüzden biz de rutin temizlik çalışmalarımızın yanı sıra özellikle sıcakların düşmesiyle birlikte aylık olarak özel temizlik uygulamaları da yapıyoruz. Böylece Esenler’in parkları hem temiz, hem estetik, hem de keyifli vakit geçirilecek yaşam alanları olacak” diye konuştu.

Diğer Haberler