Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 8 Haziran 2012

ABONE OL

Çocuklarımıza Sahip Çıkalım

Kelebek Anaokullarının yılsonu gösterisine katılan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Bizim en asli görevimiz çocuklarımıza sahip çıkmaktır” dedi.

Kelebek Anaokullarının yılsonu gösterisine katılan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Bizim en asli görevimiz çocuklarımıza sahip çıkmaktır” dedi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, ilçede faaliyet gösteren Kelebek Anaokullarının yılsonu gösterisine katıldı. Esenler Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa; çok sayıda anaokulu öğrencisi ve veli katıldı. Birbirinden renkli etkinliklerin gerçekleştiği programda konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu,  Esenler’de hayata geçen sosyal, kültürel ve fiziki projeler hakkında bilgi verdi. “Esenler’i değiştirmeye ve dönüştürmeye gayret ediyoruz” diyen Göksu, Esenler’deki değişime herkesin destek olması gerektiğini söyledi. İlçede aralıksız yürütülen Kentsel Dönüşüm projelerine de dikkat çeken Göksu, ilçe halkının kentsel dönüşüme çok ciddi destek verdiğini vurguladı.  Göreve geldiği günden bu yana üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirme gayreti içinde olduklarını söyleyen Göksu, “Esenler bir ivme kazandı. Esenler’in ekonomik değeri arttı” dedi.

Esenler Belediyesi olarak son 1 yıldır Esenler’de hergün kamyonlarla ev eşyası topladıklarını kaydeden Göksu, insanların ev eşyalarını yenilediklerine dikkat çekerek sosyo –  ekonomik gelir düzeyinin arttığını belirtti.

“Bizim en asli görevimiz çocuklarımıza sahip çıkmaktır” diyen Göksu,  programa katılan velilere teşekkür ederek, “Çocuklarınıza sahip çıktığınız için sizlere kalbi şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Diğer Haberler