Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 31 Mayıs 2016

ABONE OL

Çocuklardan Hayvanlar Alemine Yolculuk

Esenlerli yetim çocuklar, Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'nı gezdi. 288 farklı hayvan türünü inceleyen çocuklar, hayvanlar aleminde keyifli bir yolculuğa çıktı.

Esenlerli yetim çocuklar, Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı’nı gezdi. 288 farklı hayvan türünü inceleyen çocuklar, hayvanlar aleminde keyifli bir yolculuğa çıktı.

Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı’nı gezen Esenler’li yetim çocuklar, televizyondan gördükleri hayvanları ilk kez canlı görme fırsatı yakaladı. Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilen gezide çocuklara; Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza ve ESAYDAM Koordinatörü Meryem İnat da eşlik etti.

ÇOCUKLARDAN YOĞUN İLGİ

Çocuklar dünyanın dört bir tarafından gelen 288 farklı hayvan türünü inceleyerek, hayvanlar aleminde keyifli bir yolculuğa çıktı. Aslandan jaguara, maymundan zürafaya kadar pek çok hayvan türünü büyük bir merak ve ilgiyle inceleyen çocuklar, heyecanlı gözlerle ilk defa gördükleri hayvan türlerinin fotoğraflarını çekerek görevlilerden bilgi aldılar.

Gezi hep birlikte çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Diğer Haberler