Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 5 Şubat 2016

ABONE OL

Çocuklara En Tatlı Sertifika

"Kurabiye ve Süs Sabun" kursunda eğitim alan öğrenciler, yaptıkları birbirinden lezzetli ve renkli kurabiyelerin ardından sertifikalarını aldılar.

“Kurabiye ve Süs Sabun” kursunda eğitim alan öğrenciler, yaptıkları birbirinden lezzetli ve renkli kurabiyelerin ardından sertifikalarını aldılar.

Esenlerli öğrenciler, yarıyıl tatillerini farklı bir etkinlikle değerlendirdiler. Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Esenler Belediyesi Aile Yaşam ve Danışma Merkezi’nde (ESAYDAM) çocuklar, anneleriyle birlikte kurabiye ve süs sabun yapımını öğrendi. Okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte Esenlerli minik eller, hamurların başına geçerek kurabiye yaptı. Öğrenciler hem el becerilerini geliştirdi hem de rengârenk hamurlarla birbirinden farklı ve lezzetli kurabiyeler yaptı.

SERTİFİKALARINI ALDILAR

2 hafta süresince anneleriyle birlikte kurabiye ve süs sabun yapma eğitimi alan öğrenciler, düzenlenen bir programla sertifikalarını aldılar. Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza’nın elinden sertifikalarını alan öğrenciler, kendileri için hazırlanan çeşitli etkinliklerle de doyasıya eğlendiler.

Diğer Haberler