Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 4 Şubat 2016

ABONE OL

Çocuklar Kumbara Show’da Eğlendi

Esenlerli çocuklar, Esenler Belediyesi'nce düzenlenen ‘Kumbara Show’ programında gönüllerince eğlendi.

Esenlerli çocuklar, Esenler Belediyesi’nce düzenlenen ‘Kumbara Show’ programında gönüllerince eğlendi.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün düzenlediği ‘Kumbara Show’ programında Esenlerli çocuklar doyasıya eğlendi. Muaz Ete’nin yönetip sunduğu Kumbara Show programı, Esenler Belediyesi Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşti. Programda 6, 7 ve 8 yaşlarındaki çocuklar grup grup sahneye çıkarak yarıştı ve ödüller kazandı. Kumbara Show’un bu programında “Eşitlik mi Adalet mi?” konusu işlendi. Çocukların hemen hepsi soruya ‘adalet’ cevabını verdi.

MERAKLI GÖZLER SİHİRBAZDA

Programda çocuklar kadar anne – babalar da eğlendi ve çocuklarıyla birlikte yarıştılar. Yarışmaların ardından sahneye çıkan sihirbaz Orhan Başboğa da yaptığı ilizyon gösterileriyle izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Sihirbaz, asistanı olarak seçtiği çocukları oyununa ortak etti. Birbirinden renkli görüntülerin yaşandığı programda yarı yıl tatilini fırsat bilen çocuklar gönüllerince eğlendi.

KUMBARA SHOW YARIN DA ESENLER’DE

‘Kumbara Show’un yeni programı, 5 Şubat Cuma günü, saat 13.00’da Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde Esenlerli çocuklar ve anneleri ile buluşacak.

Diğer Haberler