Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 7 Nisan 2014

ABONE OL

Çocuklar Derginiz Çıktı!

“Esen Çocuk Dergisi”nin 8’inci sayısı Esenlerli çocuklarla buluştu. Esen Çocuk Dergisi yine çok renkli, yine çok dolu.

“Esen Çocuk Dergisi”nin 8’inci sayısı Esenlerli çocuklarla buluştu. Esen Çocuk Dergisi yine çok renkli, yine çok dolu.

Geleceğin büyüklerine daha iyi imkânlar sunarak onların daha donanımlı bireyler olmalarını sağlamak amacıyla projeler geliştiren Esenler Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü’nün, çocukların renkli dünyalarına bir renk daha katmak amacıyla 3 aylık periyotlarla çıkardığı “Esen Çocuk Dergisi”nin yeni sayısı Esenlerli çocuklarla buluştu.

Esen Çocuk Dergisi’nin 8’inci sayısı; bilmecelerden bulmacalara, zekâ sorularından hikâyelere, çizgi romanlardan kitap tanıtımlarına kadar yine dopdolu bir içeriğe sahip. Mart, Nisan ve Mayıs dönemini kapsayan ve Değerler Eğitimi bölümünde Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.a.v.) örnek yaşamının ve kişiliğinin anlatıldığı bu sayı da, çocuklar tarafından büyük bir ilgi ve beğeniyle karşılandı.

Esenler Gençlik ve Bilgi Evleri’nde (ESGEV) yapılan faaliyetlerin fotoğraflarına yer verilen sayıda Müslüman bilim adamlarından El Cezeri’nin hayatına da yer veriliyor. Tamamı kuşe kâğıda baskılı, 40 sayfadan oluşan Esen Çocuk Dergisi’nin yeni sayısı; Esenler Belediyesi’nden, Esenler Gençlik ve Bilgi Evleri’nden (ESGEV), kütüphanelerden, Esenler Belediyesi Aile Yaşam ve Danışma Merkezi’nden ve belediyenin ek hizmet binalarından temin edilebiliyor.

Diğer Haberler