Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 21 Nisan 2016

ABONE OL

‘çocuk Olsak Yeniden’ Açıldı

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İSMEK öğrenci ve öğretmenleri tarafından düzenlenen bez bebek ve rölyeflerden oluşan "Çocuk Olsak Yeniden" isimli sergisinin açılışını gerçekleştirdi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İSMEK öğrenci ve öğretmenleri tarafından düzenlenen bez bebek ve rölyeflerden oluşan “Çocuk Olsak Yeniden” isimli sergisinin açılışını gerçekleştirdi.

İSMEK öğrenci ve öğretmenleri tarafından düzenlenen bez bebek ve rölyeflerden oluşan “Çocuk Olsak Yeniden” isimli sergi, Esenler Belediyesi Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde kapılarını açtı. Sergi açılışına Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun yanı sıra, İBB Hayat Boyu Öğrenme Müdürü Ali Koca ve İSMEK Genel Koordinatörü Güven Çalışkan ile çok sayıda öğretmen ve öğrenci katıldı.

4. SERGİMİZ ESENLER’DE

Açılış töreninde bir konuşma yapan İBB Hayat Boyu Öğrenme Müdürü Ali Koca, İSMEK olarak 20. yıllarını kutladıklarını belirterek,”20. yılımızda 2 milyon 84 bin öğrenci mezun oldu. Şu anda 230 bin öğrenci eğitim alıyor. 412 branşta 240 farklı noktada eğitim veriyoruz. Bu yıl 4. sergimizi Esenler’de sergiliyoruz. Katkılarından dolayı başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AİLELER HAYATIN FARKLILIĞINI YAŞIYOR

İSMEK’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde açıldığını ve o gün binlerce vatandaşın faydalandığına dikkat çekerek, “İSMEK, bugün milyonlarca vatandaşımıza ulaştı. İSMEK, İstanbullular için çok önemli bir rehabilitasyon merkezi. Ailelerimiz hem hayatın farkındalığını, hem de farklılığını yaşıyorlar” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ile İBB Hayat Boyu Öğrenme Müdürü Ali Koca açılış kurdelesini keserek serginin açılışını gerçekleştirdiler. Sergi 21-26 Nisan tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.

Diğer Haberler