Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Aralık 2016

ABONE OL

Çocuk Meclisi’nden İlk Ziyaret Kaymakam’a

Esenler Belediyesi Çocuk Meclisi, ilk ziyaretini İstanbul Vali Yardımcısı ve Esenler Kaymakam Vekili Osman Ateş’e yaptı.

Esenler Belediyesi Çocuk Meclisi, ilk ziyaretini İstanbul Vali Yardımcısı ve Esenler Kaymakam Vekili Osman Ateş’e yaptı.

Esenler Belediyesi Çocuk Meclisi yeni Başkanı Elanur Pınar ve Çocuk Meclisi heyeti, göreve geldikten sonra ilk ziyaretini Esenler Kaymakam Vekili Osman Ateş’e yaptılar. Esenler Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Cemal Bolat, Çocuk Meclisi Koordinatörü Ziya Çandır’ın da katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette, Çocuk Meclisi Başkanı Elanur Pınar ve meclis üyeleri, yapmak istedikleri projeleri bir bir anlattılar. Osman Ateş de, Esenler’i geliştirecek projeler düşündükleri için çocukları tebrik etti ve kaymakamlık ve belediye işbirliğinde yapılabilecek projelere her zaman destek olacaklarını söyledi.

Ateş, çocuklara özellikle okuldan sonra Esenler’deki bilgi ve hikmet evlerine giderek buradaki faaliyetlere katılmalarını öğütledi. Ziyaret sonunda Esenler Belediyesi Çocuk Meclisi Başkanı Elanur Pınar, Osman Ateş’e çiçek takdim etti. Ateş de çocuklara Kur’an-ı Kerim meali hediye etti.

Diğer Haberler